Kandidátský projev Tomáše Zdechovského na sjezdu v Olomouci 2013

Kandidátský projev Tomáše Zdechovského na sjezdu  v Olomouci 2013

11.6.2013 14:43:32

Videozáznam projevu zde

Krásné dobré dopoledne, dámy a pánové!

Já budu mít svůj projev ve trojkách - mé jméno je Tomáš Zdechovský, je mi 33 let, pracoval jsem necelé 3 roky jako manažer KDU-ČSL, pracoval jsem pro 3 předsedy KDU-ČSL, mluvím třemi jazyky, mám vystudované 3 vysoké školy, mám 3 děti a můj projev bude trvat 3 minuty.


 

3 důvody, proč kandiduji. Jsem také jeden z těch odchovanců z líhně Zuzany Roithové, která mě nakazila, takže já také nechci jíst nekvalitní jídlo. Nechci, aby se moje děti zranily o nekvalitní hračky, a nechci, aby mladí lidé museli pobývat na úřadech práce. A pak mám dalších 333 důvodů, proč chci kandidovat do Evropského parlamentu. Jak budu vést svoji kampaň, to jsem vám ukázal dnes, když jste přicházeli. Chci vést super kontaktní osobní kampaň se svým týmem, chci osobně navštívit 338 měst a obcí a slibuji, že pomůžu s financováním kampaně, přemýšlím o částce 3miliony 333 tisíc 333 korun, kterou bych chtěl sehnat.

Dámy a pánové, prezidenta České republiky už nyní nevyberete. Slibuji, že tento svůj kandidátský projev neberu jako projev pro příští prezidentské volby. Slibuji, že dám do kampaně všechno, tak jako jsem pracoval pro všechny, se kterými jsem spolupracoval, a i v této kampani uvidíte tu energii a tu klidnou sílu.

Závěrem si dovolím říct poslední věc. Dámy a pánové, nevolte nikoho podle toho, jestli je to muž, nebo žena. Volte si lídra podle toho, jestli je schopný a jestli přivede do Evropského parlamentu 3 naše europoslance.

Přeji hezký den a veselou mysl!

 

Platí přednesená verze projevu

 


 
Sdílet článek:Přidat k Yahoo Bookmarks Přidat k Facebook Přidat k Delicious Přidat k Twitter Přidat k StumbleUpon Přidat k MySpace Přidat k Google Bookmarks

Facebook