Pavel Svoboda lídrem kandidátky do EP

Pavel Svoboda lídrem kandidátky do EP

9.6.2013 13:57:41

Dva významní zástupci KDU-ČSL, Pavel Svoboda a Michaela Šojdrová, jsou na čelném místě stranické kandidátky do Evropského parlamentu.
 

Lídrem kandidátky KDU-ČSL do Evropského parlamentu byl dnes na sjezdu KDU-ČSL v Olomouci v tajném hlasování zvolen docent práva Evropské unie na Právnické fakultě UK, Doc. JUDr. Pavel Svoboda Ph.D., D.E.A.
Druhý nejvyšší počet hlasů získala koordinátorka projektů EU na České školní inspekci a zástupkyně MŠMT v Centru pro výzkum ve vzdělávání a inovace - OECD v Paříži, Ing. Michaela Šojdrová.
Dále v pořadí se umístili Mgr.Tomáš Zdechovský, Mgr. David Macek MA, Mgr. Eduard Hulicius MA, Mgr. Marie Jílková, Ing. MUDr. Miroslav Přádka Ph.D., Mgr. Jiří Jirsa MEPP Ph.D., Ing. Pavel Šustr a Mgr. Ing. Petr Vysloužil.
Volby do Evropského parlamentu se budou konat ve stejném termínu, jako volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v květnu příštího roku. 


 
Sdílet článek:Přidat k Yahoo Bookmarks Přidat k Facebook Přidat k Delicious Přidat k Twitter Přidat k StumbleUpon Přidat k MySpace Přidat k Google Bookmarks

Facebook