MUDr. Jiří Veselý

MUDr. Jiří Veselý

Lékař, kardiolog, primář interního oddělení, náměstek Lékařské služby první pomoci Broumov
Královéhradecký kraj, Broumov,
krajský zastupitel, předseda Klubu kr. zastupitelů, místopř. zdrav. výboru, radní města, předseda KV, člen CV KDU-ČSL.

Ženatý, 3 děti.
Narozen 1969.Mail: vesely.jiri@nemocnicenachod.cz
Web: www.vesely.kdu.cz


 

1. Co umíte a čím jste prospěšní (společnosti, státu, své obci, svému městu/kraji)?
Za 18 let své praxe jsem poznal problematiku zdravotnictví z pozice nemocničního i ambulantního lékaře, člena managementu krajských nemocnic i z vedení zdravotního výboru kraje. Kromě působení ve svém oboru se již více než 10 let snažím být prospěšný v komunální a krajské politice.

2. Funkční a účinná struktura je předpokladem úspěchu KDU-ČSL ve všech volbách. Jak si představujete spolupráci s našimi členy a členkami v letech 2013-2015? Jakým vkladem k tomu přispějete vy, čeká-li vás jen práce, pot a trpělivost?
Chci pokračovat v práci pro KDU-ČSL, zúročit zkušenosti z vedení úspěšné krajské organizace. Považuji za nutné ke spolupráci přizvat kromě členů i sympatizanty strany a s jejich pomocí nejen postavit kvalitní kandidátky pro volby, ale i spoluvytvářet program postavený na křesťanskodemokratických hodnotách, který by nabídkou řešení aktuálních problémů dokázal oslovit slušné lidi dnešní doby.

3. Tři teze: co přivede KDU-ČSL k úspěchu ve sněmovních volbách 2014?
1. Důvěryhodní, morálně i odborně způsobilí kandidáti.
2. Program, který hledá řešení palčivých problémů dnešní doby – odborně propracovaný, provázaný.
3. Srozumitelná komunikace našeho programu, specificky zaměřená na jednotlivé cílové skupiny, do které kromě kandidátů a nejužšího vedení musíme dokázat aktivně zapojit i další členy a příznivce strany.


 
Sdílet článek:Přidat k Yahoo Bookmarks Přidat k Facebook Přidat k Delicious Přidat k Twitter Přidat k StumbleUpon Přidat k MySpace Přidat k Google Bookmarks